#1 2011-03-02 19:26:53

Fiodor Jemieljanienko

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-02
Posty: 7
Punktów :   

Czołowi Zawodnicy MMA

Ranking "Sports Illustrated":
1. Fedor Emilianenko (Rosja) - najlepszy zawodnik w historii MMA bez podziału na kategorie wagowe. Były mistrz Pride w wadze ciężkiej, obecnie posiada pas mistrzowski WAMMA i występuje w organizacji Strikeforce w Stanach Zjednoczonych. Sambista, który imponuje ogromną odpornością na ciosy i fenomenalnym przygotowaniem taktycznym i kondycyjnym.

2. Anderson Silva (Brazylia) - zaczynał od Muay Thai w teamie "Chute Box". Na początku miał kilka potknięć, ale odkąd w 2006 r. dołączył do organizacji UFC jest niepokonany. Bardzo szybkie ręce i akcje bokserskie, oraz solidność w parterze i mocne kopnięcia to jego największe atuty. Jego największe marzenie, to bokserska walka z Royem Jonesem Jr. Niewykluczone, że do takiego starcia dojdzie...

3. Matt Hughes (USA) - zapaśnik, który stoczył 50 walk. Jeden z najlepszych zawodników w historii UFC i zdecydowany numer jeden w kategorii półśredniej. Potrafił pokonać niemal każdego rywala, głównie dzięki ogromnej sile i odpowiedniej taktyce. Walka w parterze, była jego największym atutem, ale zdarzało się, że Hughes pokazywał siłę swoich pięści także w stójce. Wygrał z legendarnym, choć wiekowym i wypalonym Brazylijczykiem, Royce'em Gracie.

4. Dan Henderson (USA) - kolejny zapaśnik, ale walczący bardziej efektownie niż Hughes. Henderson często wdawał się w mocne wymiany uderzeń w stójce, a jego cios z prawej ręki jest jednym z najmocniejszych w całej historii MMA. Były mistrz Pride w wadze średniej, który ostatnio występował w UFC. Tam przegrywał w walkach na szczycie i postanowiono się z nim rozstać. Jednak Henderson będzie kontyuował karierę w organizacji Strikeforce.

5. Rodrigo Minotauro Nogueira (Brazylia) - przez długi czas uznawany za najlepszego ciężkiego na świecie, aż do momentu, gdy w Pride pojawił się Fiodor Jemieljanienko i pozbawił go mistrzowskiego tytułu. Nogueira miał dobry boks, gdyż trenował z reprezentacją Kuby, ale jego największą siłą jest i był parter. Niezwykle giętki, poddawał zdecydowanie cięższych i silniejszych rywali, za pomocą akcji z brazylijskiego jiu-jitsu (BJJ).

6. Wanderlei Silva (Brazylia) - niesamowita agresja poparta dużą siłą sprawiła, że w Japonii zyskał ogromną popularność. Wygrywał z legendarnym Japończykiem, Kazushi Sakurabą, przez długi czas dzielił i rządził w kategorii średniej w Pride, wygrywając wszystko, co było do wygrania. Jego "stopmy" i "soccer kicki" przeszły do historii. W tej chwili walczy w UFC, ale przegrywa niemal w każym pojedynku, przeskakując między kategoriami wagowymi.

7. Chuck Liddell (USA) - mało kto sądził, że Liddell osiągnie tak duży sukces. Kickbokser, mający dobrą obronę przed obaleniami, który był zdecydowanie najpopularniejszym zawodnikiem UFC w ciągu ostatnich pięciu lat. Był na szczycie, ale przegrał cztery z ostanich pięciu walk. Obecnie koncentruje się na występach w... "Tańcu z Gwiazdami". W przeszłości, mistrz UFC w kategorii półciężkiej.

8. Georges St.Pierre (Kanada) - rozwinął się niesamowicie w ciągu ostatnich trzech lat i nie ma na niego mocnych w wadze półśredniej. Wszechstronny, z dobrymi zapasami, mocnym jiu-jitsu i ciosem, którym potrafi posłać na deski każdego rywala. Bardzo możliwe, że zmieni wagę, by szukać nowych wyzwań. Dwukrotnie wybierany najlepszym sportowcem Kanady. W tej chwili jedna z największych gwiazd UFC.

9. Randy Couture (USA) - obecnie 46-letni zawodnik, który wciąż walczy. W swojej karierze wygrywał i przegrywał z najlepszymi, zawsze imponując walecznością. Były mistrz UFC w wagach ciężkiej i półciężkiej, którego bazowym stylem są zapasy. Bardzo popularny. Nosi przydomek "Mr. America". Pomimo zaawansowanego wieku, nie chce kończyć kariery. Wystąpił w kilku filmach, m.in. z gwiazdą kina akcji, Jet'em Li.

10. BJ Penn (USA) - maestro walki w parterze, imponujący także bardzo dobrą stójką. Nie jest zbyt lubiany, z racji swoich aroganckich wypowiedzi, ale umiejętności ma ogromne. Były mistrz UFC w kategoriach lekkiej i półśredniej. Wciąż aktywny. Ostatnią walkę wygrał 12 grudnia. Spec od brazylijskiego jiu-


The Last Emperor!

Jestem administratorem ale jestem, także normalnym graczem!

Pozdrawiam:)

Offline

 

#2 2011-03-02 19:33:52

Fiodor Jemieljanienko

Administrator

Zarejestrowany: 2011-03-02
Posty: 7
Punktów :   

Re: Czołowi Zawodnicy MMA

Po przekroczeniu 10 graczy zostaną dodani nowi zawodnicy!


The Last Emperor!

Jestem administratorem ale jestem, także normalnym graczem!

Pozdrawiam:)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
kokotów mieszkańcy www.okssokolostroda.pun.pl gothic zombie jak pobrać zabkowice okrąglak historia modlitwa tajemnice szczęścia świadectwa